Příběh

Příběh

18. října 2008 v 15:01 | LaraHCroft91
Irská výprava - 1973

Píše se rok 1973. Irská výprava na ruském území poblíž Elbrusu, tedy na Kavkazu, nachází zmrzlou jeskyni. Následně i bájný Tronův chrám, který vypráví i o bájném kameni "Vision of Future". Ale chrám je spolkne za živa i s objeveným tajemstvím. Přežil pouze jediný z výpravy. Dostal se do vesničky pod Elbrusem, kde následně zemřel. Ale stačil ještě předat zprávu ohledně Trona a jeho skrytého tajemství.

Další výprava, tentokrát benátská, byla již úspěšnější. Z počtu 20 silných mužů přežili dva. Ti z Tronova chrámu odnesli to nejcennější, co se Tron snaží ohlídat více než tisíc let. Odnesli si tři kameny, které dokážou, když jsou spolu na správném místě, vytvořit kámen "VISION OF FUTURE", tedy kámen, který dokáže svého majitele vzít až o sto let dále do budoucnosti. Pokud se ale kámen použije ke špatným účelům, nebude to budoucnost, ale smrt pro celé lidstvo. Toho si byli dva benátští členové vědomi a tak kameny rozmístili po světě, aby je nikdo jiný nenašel. Ukryli je do Skotska do jednoho kostelu v Glasgow, na vrcholek Elbrusu a na neznámé místo v Brazílii. Ale jeden z můžu vyzradil své tajemství chtivé Nině Young a stal se tak zrádcem. Nina si ho připoutala velikou odměnou, když jí pomůže znovu nalézt a získat kameny. Markus Fuggi (tedy benátský cestovatel, zlákán Ninou a jejími penězi) se stal zrádcem a začal toužit po moci, tak jako Nina. Tak po pětatřiceti letech Markus a Nina najdou kameny, které jsou klíčem k získání "Vision of Future", a budou chtít ovládnout celý svět. Podaří se jim nalézt pouze "Figure of Yore" z Brazílie a "Spike of Future" z Kavkazu, přičemž ten z Kavkazu Nina najde zároveň s Larou.


Přítomnost - 2008

Po 35 letech, kdy už Markus s Ninou vlastní jeden z kamenů, nastupuje Lara Croft. Snaží se zabránit nejhoršímu, aby se Markus s Ninou nedostali k moci. Ukradne tedy kámen, "Thunder of Vision" z Glasgowského kostela. A dále se snaží najít zbývající kameny. Co myslíte, získá Lara všechny tři kameny a zabrání Markusovi a Nině před zničením světa? Je to jen na vás...


LaraHCroft91
 
 

Reklama